‘Altın Kız’ yine gururlandırdı

YEREL YÖNETİMLER 10 Mayıs 2018 13:50
Videoyu Aç ‘Altın Kız’ yine gururlandırdı
A
a

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ‘’Altın Kızı’' Ayşe Begüm Onbaşı, dünyanın en büyük okul sporları şampiyonası Gymnasiade’nin Fas’ta düzenlenen organizasyonunda, gümüş madalya kazanarak Manisa’yı sevince boğdu.

İMGHABER

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un ‘’altın kızı’’ Ayşe Begüm Onbaşı, yine gururlandırdı. Onbaşı, Fas’ın Marakeş ve Kazablanka kentlerinde düzenlenen ve 59 ülkeden 3 bin sporcunun yarıştığı 17. Gymnasiade’de Gümüş madalya kazandı.

 “Şampiyonumuzla gurur duyuyoruz”

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gökmen Aytaç, cimnastik branşında çok önemli başarılara imza atan Ayşe Begüm Onbaşı’nın,  dünyanın en büyük okul sporları şampiyonası Gymnasiade’nin Fas’ta düzenlenen organizasyonunda, gümüş madalya kazanmasından büyük sevinç yaşadıklarını söyledi.Aytaç: “ Her zaman sporun ve sporcunun yanında olan büyükşehir belediye başkanımız Cengiz Ergün’ün önderliğinde önemli başarılar yaşıyoruz. Mücadele verdiğimiz tüm spor branşlarında başarıyı hedefleyen bir kulübüz. Alt yapımızda çeşitli branşlarda binlerce sporcumuz bulunuyor. Şampiyon sporcumuz Ayşe Begüm Onbaşı’yı milli takımda, kulübümüzün ve Manisa’mızın adını başarıyla temsil ettiği için bir kez daha tebrik ediyoruz” diyerek Onbaşı’nın yaşattığı mutluluğu dile getirdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat