Atila’dan esnaf ziyareti

YEREL YÖNETİMLER 22 Mart 2018 10:19
Videoyu Aç Atila’dan esnaf ziyareti
A
a

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, esnaf odalarının başkanlarını ziyaret etti.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, genel kurullarında güven tazeleyerek görevlerine yeni dönemde de devam eden esnaf odası başkanlarını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Atila, “Bornova için, ülkemiz için çalışan esnafımızın, taş üstüne taş koyan herkesin her zaman yanındayız. İzmir’deki sanayi ve üretim merkezlerinin önemli bir bölümü Bornova’da.İlçemizin bir üretim merkezi olması sorumluluklarımızı arttırıyor. Bu nedenle üretimi ve ekonomiyi geliştirecek proje ve yatırımları destekliyoruz. Her zaman esnafımızla birlikte Bornova, İzmir ve ülkemiz için çalışıyoruz” dedi.
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Çamdibi Esnaf Odası Başkanı Reşat Gençtürk, Altındağ Esnaf Odası Başkanı Nejat Yaylacıkoral, MTK Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sadi Doğan ve İzmir Kara Nakliyeciler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Adnan Çetin’i ziyaret ederek hem görevlerinde başarılar diledi hem de fikir alışverişinde bulundu. Oda başkanları Başkan Olgun Atila’nın, odaların görev alanlarıyla ilgili konularda fikirlerini almasından ve işbirliği anlayışıyla çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Başkan Atila geçen hafta da Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya ile başlayan ziyaret programına ; Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Yaman, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekai Altaş, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kanöz, İzmir Dökümcüler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Üründü ve İzmir Ayakkabı İmalatçıları Odası Başkanı Yalçın Ata ile devam etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat