Başkan Albayrak Sahur Programlarına Devam Ediyor

YEREL YÖNETİMLER 29 Mayıs 2019 13:51
Videoyu Aç Başkan Albayrak Sahur Programlarına Devam Ediyor
A
a

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Sahur Programları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Başkan Kadir Albayrak bu kapsamda Malkara ilçesinin Sağlamtaş Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Sahur Programında Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı, Sağlamtaş Mahalle Muhtarı Ramazan Ersoy ve Sağlamtaşlı vatandaşlar da yer aldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak, Ramazan ayının maneviyatını vatandaşlarla birlikte yaşamaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak geride bıraktığımız dönemde Malkara’da birçok önemli projeyi hayata geçirdik.

Çalışmalarımız yeni dönemimizde de devam edecek. Ben, başta Sağlamtaş Mahalle Muhtarımız Ramazan Ersoy olmak üzere, Sağlamtaş kadınlarına ve tüm Sağlamtaş halkına bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederim. Ramazan ayının tüm insanlığa huzur ve güzellik getirmesi temennisi ile sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.

Başkan Albayrak konuşmasının ardından vatandaşların öneri ve taleplerini de dinleyerek kendilerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sağlamtaşlı vatandaşlar da Başkan Kadir Albayrak’a çalışmalarında başarılar diledi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat