Bucaspor 90 yaşında!

YEREL YÖNETİMLER 26 Mart 2018 10:12
Videoyu Aç Bucaspor 90 yaşında!
A
a

Buca’nın şanlı futbol takımı Bucaspor 90’ıncı yaşını kutluyor. Ahde Vefa ve Birlik Sezonu’nda 90.yılını kutlayan Bucaspor, taraftarlarıyla dayanışma yemeğinde bir araya geldi. Geceye katılan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, mücadeleci kimliğiyle 90 yıllık tarihinde her zaman dimdik ayakta durduğunu söyledi.

Bucaspor, Ahde Vefa Sezonundaki 90. Yılını  Buca Gölet Tesisleri’nde düzenlenen dayanışma yemeğinde kutladı. Dayanışma yemeğine Bucaspor’a gönül vermiş yöneticileri, ve taraftarları katıldı. Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, gururlu ve şanlı geçmişiyle yeşil sahaların güzide takımları arasında yer alan Bucaspor’u için özlenen birlikteliği sağlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. 
Bucaspor’un en büyük destekçilerinden olan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, zorlu süreçler atlatan Bucaspor’un birlik beraberlik içinde neler yapabileceğini gösterdiğini belirtirken, Bucaspor için ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini, vermeye de devam edeceklerini söyledi. Başkan Piriştina, Bucaspor’un gelecek günlerde çok ciddi sportif başarılara imza atacağına inandığını vurguladı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat