Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den Karan paylaşımı!

MAGAZİN 17 Haziran 2019 15:43
Videoyu Aç Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den  Karan paylaşımı!
A
a

Dün Babalar Günü nedeniyle paylaşımlarda bulunan ünlüler kervanına Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'de girdi.Babalar Günü dolayısıyla dün birçok ünlü çocukları ile paylaşımlarda bulundu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit oğulları için hiç bir harcamadan da kaçınmıyorken. Yaklaşık 2 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen'den de bu özel gün dolayısıyla paylaşım beklerken ilk atağı Burak Özçivit yaptı.

Babalar günü için bir çok isim paylaşım yaptı fakat en dikkat çekeni tabiki gözde bebek Karan'dan geldi.Dün Babalar Günü vesilesi paylaşımlarda bulunan ünlüler kervanına Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'de girdi.
 
AYNI ANDA PAYLAŞTILAR.
 
Oğlu Karan'la ellerini yumruk yaptıkları bir fotoğraf paylaşarak "Oğlum"notunu yazdı. Daha sonra aynı fotoğrafı Evcen kendi hesabında paylaşıp "Erkeklerim / My boys  Babalar günün kutlu olsun ‘babamız’" notunu yazarak takipçilerini heyecanlandırdı.Birçok takipçisi iki ünlü isminde paylaşımlarının altına bebeklerinin yüzünü neden göstermediklerine dair yorumlarda bulunarak sitem etti.
 
KARAN'DAN SONRA NE OLDU?
 
2017 yılında dünya evine giren Fahriye Evcenve Burak Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri bebekler sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmişti.Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit'i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşamıştı. Çiçeği burnunda çift, 3,670 kilo 52 cm boyundaki erkek bebeğine " Karan " adını vermişti. Ekranlardan uzaklaşan çift şuan sadece oğullarıyla ilgileniyorlar.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat