Ceceli'nin balayından ilk fotoğraf

GÜNCEL 23 Temmuz 2017 20:26
Videoyu Aç Ceceli'nin balayından ilk fotoğraf
A
a

9 yıllık eşinden ayrılıp Selin İmer ile evlenen Mustafa Ceceli, balayı için Fransa'nın güney sahillerinden ilk fotoğrafı paylaştı. Ceceli çifti, gelecek tepkilerden korkarak, paylaşımı yorumlara kapattı.

9 yıllık eşinden boşanıp sevgilisi Selin İmer ile 10 Temmuz'da evlenen  Mustafa Ceceli, balayına gittiği  Fransa'nın Nice ve Monaco şehirlerinden ilk fotoğraflarını paylaştı.

İkilinin aynı renkte giydikleri kıyafet gözlerden kaçmazken, tatile gitmeden önce ise gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ceceli, çocuk istemediklerini belirtmişti.

AYNI RENKTE KIYAFET GİYDİLER

10 Temmuz'da nikah masasına oturan çiftin, balayından paylaştıkları ilk fotoğraflarında aynı renkte kıyafet giymeleri dikkatlerden kaçmadı.

FOTOĞRAFI YORUMA KAPATTI

Balayı için  Fransa'nın güney sahillerini tercih eden çift mutlu anlarını takipçileriyle paylaştı. Ceceli'nin sosyal medya hesaplarını yoruma kapatması dikkat çekti.

"ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUZ"

Tatile gitmeden önce  Nişantaşı'nda kahve alışverişi yapan Ceceli gazetecilere bazı açıklamalarda bulunmuştu. Gazetecilerin "Çocuk düşünüyor musunuz? Selin Hanım ne istiyor?" sorusuna, Ceceli, "Yok düşünmüyoruz. Bunu da paylaşmış olayım buradan" diye yanıt vermişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat