Çocuk Kulübü’nden coşkulu final

YEREL YÖNETİMLER 25 Mayıs 2018 12:45
Videoyu Aç Çocuk Kulübü’nden coşkulu final
A
a

Karşıyaka Belediyesi Vecdi Altay Çocuk Kulübü’nde 2017-2018 yılı ikinci kurs dönemi coşkulu bir törenle sona erdi. Farklı branşlardaki kursları tamamlayıp sertifika alan çocuklar, renkli gösterilerle yeteneklerini sergiledi.

İMGHABER

Karşıyakalı çocukların okul dışında kalan vakitlerini daha kaliteli ve verimli hale dönüştürmek için çalışan Karşıyaka Belediyesi Vecdi Altay Çocuk Kulübü; geçtiğimiz Şubat ayında açtığı kurslarla 300 öğrenciye hizmet verdi. Çocuklar; İngilizce drama, karikatür, eğlenceli fen, akıl ve zeka oyunları, satranç, resim, diksiyon ve yaratıcı drama branşlarındaki kurslarda uzmanlardan ücretsiz eğitim aldı. 

Yetenekler sergilendi

Çocuklara hem yeni beceriler kazandıran hem de eğitim ve sosyal yaşamlarına katkı sağlayan kurslar, Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle sona erdi. Renkli gösteriler sunan küçük kursiyerler, salonu dolduran izleyicilerden ve ailelerinden büyük alkış aldı. Törende çocuklara katılım belgeleri de takdim edildi. 

“Çocuklarımız için çalışıyoruz” 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Geleceğin teminatı çocuklarımızın eğitimlerine ve sosyal gelişimlerine destek olmak için çalışıyoruz. Her geçen gün büyüyen Çocuk Kulübümüz de bu alanda çok güzel işlere imza atıyor. Başarılı bir dönemi geride bırakan çocuklarımızı kutluyor, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız ve aydınlık yarınlarımız için” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat