Esnaf sandık başına gitti

EKONOMİ 7 Ocak 2018 12:03
Videoyu Aç Esnaf sandık başına gitti
A
a

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı odalar yeni başkanını seçmek için sandık başına gidiyor. Bugün, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası sandık başında.

İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı 129 oda olağan genel kurula giderek yeni dönem için başkanlarını seçecek. 4 yılda bir yapılan olağan genel kurullar için bugün seçim startı verildi.
Odalardan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası sandık başına gidiyor.
53 yıllık tarihi ve 3 bine yakın üyesiyle İzmir’in önemli odalarından olan İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, mevcut başkan Celil Anık ile Mustafa Pala’nın yarışına sahne oluyor. Sandıklar Gaziemir Fuar'da saat 10:00'da kuruldu.

YENİCE’YE KARŞI İKİ ADAY VAR

Hareketli bir seçim süreci geçiren İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası’nda ise bugün üç aday vitrine çıkıyor. Odanın 16 yıllık mevcut başkanı Aykut Yenice’ye karşı iki aday yarışacak. Adaylardan biri Doğan Kılıç, diğeri ise sık sık Yenice’yi eleştiren Alpay Okyay. Kongre, Hilton Oteli'nde yapılıyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat