Güzelbahçe’de iftar bereketi

YEREL YÖNETİMLER 17 Mayıs 2018 17:12
Videoyu Aç Güzelbahçe’de iftar bereketi
A
a

Ramazan ayı boyunca hayırsever vatandaşların destekleriyle her gün en az 500 kişiye iftar yemeği vereceklerini söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, "Paylaşımı ve dayanışmayı güçlendirmek adına iftar soframızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmet sunacağız’’ dedi.

İMGHABER

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Ramazan ayı boyunca her gün en az 500 kişiye iftar yemeği vereceklerini açıkladı. Paylaşımı ve dayanışmayı güçlendirmek adına iftar sofrasında ihtiyaç sahibi ve iftar vakti evine yetişemeyen vatandaşlara gönül rahatlığı içinde, evlerinde oruç açıyormuş gibi sıcak bir ortam hazırladıklarını belirten İnce, ‘’İftar sofrasında, belediye olarak dar gelirlilerimizi kucaklayabilmenin mutluluğunu yaşadık. Destek veren ve verecek olan hayırsever vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Nostalji treni ve otobüs seferi

Ramazan’ın ilk iftarında Belediye Düğün Salonu’nun bahçesinde üç ayrı noktada yemek dağıtımı yapıldı. İftara Belediye Başkanı Mustafa İnce başta olmak üzere CHP İlçe Başkanı Kazım Çam, CHP İlçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. İftara katılanlara bir sürpriz de nostalji treni ve otobüs seferleri oldu. Mahallelerden nostalji treni ve otobüsler ile alınan vatandaşlar yemek sonrası tekrar evlerine bırakılarak yaşadıkları bu deneyimden oldukça memnun olduklarını ifade etti. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat