İzmir - Urla seferleri başlıyor

GÜNCEL 13 Mayıs 2019 11:57
Videoyu Aç İzmir - Urla seferleri başlıyor
A
a

İzmir ve Urla deniz yoluyla birbirine bağlanıyor. Kent merkezi ile Urla arasında vapur seferleri başlıyor. Tarih açıklandı.

GERİ SAYIM BAŞLADI! SON 5 GÜN
 
İzmir'de Urla ile Karşıyaka-Konak-Güzelbahçe'yi birbirine bağlayacak vapur seferleri için geri sayım başladı. İZDENİZ A.Ş.'nin yaptığı son dakika duyurusuna göre İzmir-Urla vapur seferleri, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü hayata geçecek. İzmirli vatandaşlar, İZDENİZ'in açıklamasının ardından İzmir - Urla seferlerinin saatlerini ve bilet fiyatlarını araştırmaya başladı.

İZMİR-URLA VAPUR SEFERLERİ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?
 
İzmir ile Urla arasında düzenlenecek vapurlar, Cumartesi ve Pazar günleri çalışacak. Vapur, sabah 09.15'te Karşıyaka'dan kalkacak ve Konak'a giderek bir süre bekleyecek. Vapur, Konak'tan yolcu aldıktan sonra bu kez Güzelbahçe'ye uğrayacak. Güzelbahçe, vapurun yolcu aldığı son liman olacak. Vapur, Güzelbahçe'den sonra Urla'ya gidecek. Gün içinde bunun dışında, İzmir'den Urla'ya gidecek bir vapur olmayacak. Akşam saat 21.00'de ise vapur, Urla'dan kalkarak Güzelbahçe'ye, oradan da Konak'a gelecek. Vapurun son durağı Konak olacak, Karşıyaka'ya geçmeyecek.
 
İZMİR-URLA VAPUR BİLET FİYATLARI NE KADAR OLACAK?
 
İzmir - Urla vapur seferlerinin saatleri dışında, bilet fiyatları da belli oldu. İZDENİZ'den yapılan açıklamaya göre İzmir-Urla bilet fiyatları, tam bilet için 6 TL, öğrenci biletleri için ise 3.60 TL olarak belirlendi. Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, şimdilik haftada 2 kez tek sefer halinde yapılacak İzmir-Urla vapur seferlerinin artmasını arzu ettiklerini ifade etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat