İzmirli başkanlar " Hayır" için buluştu

EGE 9 Mart 2017 11:44
Videoyu Aç İzmirli başkanlar " Hayır" için buluştu
A
a

CHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen referandum öncesindeki yerel yönetimler zirvesine İzmirli başkanlar da katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un başkanlığındaki toplantıda çalışmalar masaya yatırılacak.

Referanduma kısa bir süre kala çalışmaları hızlandıran siyasi partiler sahaya yönelik işlemleri de hızlandırdı. CHP Genel Merkezi, belediye başkanlarını Ankara’ya çağırarak toplantı yaptı.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığındaki toplantıya İzmir’den belediye başkanları da katıldı. Sabah saatlerinde İzmir’den başkente giden belediye başkanları genel merkezdeki 'hayır' zirvesinde buluştu.Genel merkez, vatandaşa ulaşabilecek en önemli argüman olan belediyelerin çalışmaları hakkında bilgiler verecek. Neler yapılması gerektiği, nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konuları masaya yatırılacak. Başkanlara sunum yapılacak. Belediye başkanları ise taleplerini sıralayacak.

Öte yandan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da Aydın’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu havalimanında karşıladıktan sonra Ankara’ya gitti. (EGE'DE SON SÖZ)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat