Karabağlar'da “Dostluk” kazandı

YEREL YÖNETİMLER 8 Mayıs 2018 17:36
Videoyu Aç Karabağlar'da “Dostluk” kazandı
A
a

Karabağlar Kent Konseyi Sivil Toplum Kuruluşları Meclisi’nin düzenlediği futbol turnuvasına toplamda 28 takım katıldı.

İMGHABER 

Karabağlar'da bulunan STK'ların birlik ve beraberliğini pekiştirmek amacı ile yapılan turnuvaya toplamda 28 takım katıldı. Karabağlar Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün katkılarıyla düzenlenen etkinlik güzel anlara sahne oldu.

Doğan Emültay Spor Tesisleri’nde düzenlenen final ile 3’ncü ve 4’üncülük müsabakaları büyük heyecana sahne oldu. Turnuvanın final maçını izlemeye Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, Karabağlar Kent Konseyi Başkanı Seniye Nazik Işık,  meclis üyeleri, muhtarlar ve STK temsilcileri ile çok sayıda taraftar katıldı.

Tokatlılar Federasyonu şampiyon oldu

Yapılan müsabakalar sonunda finalde Sivas Güneykaya’yı uzatmalarda 3-2 yenen Tokatlılar Federasyonu 1’inci olurken, Sivas Güneykaya Derneği 2’inciliği elde etti. Turnuvada ayrıca 3’üncülüğü Niğde Sofular Derneği, 4’üncülüğü ise Genç Sivaslılar Derneği(Sivas Yiğidolar Derneği) elde etti. Turnuvada ayrıca Fair Play ödülünü Kars Susuzlular Derneği kazandı.

Dostluk ve kardeşlik kazandı

Final maçlarını dikkatle takip eden Selvitopu, final maçı öncesi futbolculara başarı dileyerek maçın başlama vuruşunu gerçekleştirdi. Turnuvanın büyük bir heyecana sahne olduğunu belirten Selvitopu, müsabakaların dostluk ve kardeşlik duyguları içerisinde geçtiğini belirterek katılan tüm takımları kutladı. Turnuvanın sonunda kazanan takımların kupalarını Selvitopu ve konuklar takım kaptanlarına verirken, turnuva toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat