Karabağlar’dan ''hoşgörü'' iftarı

YEREL YÖNETİMLER 17 Mayıs 2018 13:20
Videoyu Aç Karabağlar’dan ''hoşgörü'' iftarı
A
a

Karabağlar Belediyesi’nin Ramazan Ayı iftar dayanışma yemeklerinin ilki Maliyeciler Mahallesi’nde yapıldı. İftara katılan Başkan Muhittin Selvitopu, Ramazan Ayı’nın tüm insanlara sevgi, saygı ve hoşgörü getirmesini diledi.

İMGHABER

Karabağlar Belediyesi’nin mahallelerde düzenleyeceği Ramazan Ayı iftar dayanışma yemeklerinin ilki Maliyeciler Mahallesi’nde yapıldı. İftar dayanışma yemeğine Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, mahalle muhtarları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile Maliyeciler, Şehitler, Metin Oktay ve Salih Omurtak Mahalle sakinleri de katıldı.Bu ülkenin zenginlikleri 200 milyona yeter

İftar’da kısa bir konuşma yapan Başkan Muhittin Selvitopu, Ramazan Ayı’nın tüm insanlara sevgi, saygı ve hoşgörü getirmesini dilerken, Filistin’de hayatlarını kaybeden insanlar için de “Onlara Allah’tan Rahmet diliyorum. Umarım bu acılar bir daha yaşanmaz bunu yapanları da lanetliyoruz” diyerek vahim duruma dikkat çekti.

Ramazan Ayı’nın hoşgörü, sevgi, saygı ve birlikteliğin paylaşıldığı aylar olduğunu hatırlatan Selvitopu “Bu aylarda vatandaşlar bir araya gelerek, sofrayı, dertleri, sevgiyi hoşgörüyü paylaşır. Bende Bu Ramazan’ın hayırlar getirmesini diliyorum. Bu ülkenin zenginlikleri 80 milyona değil 200 milyona yeter. Yeter ki biz birlikte olmayı, kardeşçe hareket etmeyi bilelim. Birbirimize saygıyı ve sevgiyi esirgemeden yaşayalım’’ dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat