Katliamda hayatını kaybedenler uğurlanıyor

GÜNCEL 6 Nisan 2018 14:07
Videoyu Aç Katliamda hayatını kaybedenler uğurlanıyor
A
a

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, araştırma görevlileri Yasir Armağan ve Serdar Çağlak için rektörlük önünde tören düzenlendi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, araştırma görevlileri Yasir Armağan ve Serdar Çağlak için rektörlük önünde tören düzenlendi. Acı aileler, saldırıda ihmal olduğu iddiasıyla rektöre tepki gösterip üzerine yürüdü. (Fotoğraflar: AA- İHA)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesinde düzenlenen silahlı saldırının ardından cenazeler için düzenlenen törende acılı aileler tepki gösterdi. Cenaze için tören alanında bekleyen aileler, yakınlarının korunmadığını söyleyerek rektörün üzerine yürüdü. Tören yerine cenazelerin kendilerine verilmesini isteyen aileleri Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ve diğer yetkililer ikna ve teselli etmeye çalıştı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat