Narlıdere Deniz Festivali’nde 2’nci gün

GÜNCEL 6 Eylül 2019 14:53
Videoyu Aç Narlıdere Deniz Festivali’nde 2’nci gün
A
a

Narlıdere Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali kapsamında, Sahilevleri’nde deniz ve kıyı temizliği yapıldı.

TURMEPA bünyesindeki gönüllü dalgıçlar Balıkçı Barınağı’ndan denize daldı. Başkan Ali Engin ve çevre gönüllüleri de kıyı alanda çevre temizliği yaptı. Başkan Ali Engin “Denizlerimizin ve çevremizin temiz kalması için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.
 
HEM DENİZ HEM KIYI TEMİZLENDİ

Narlıdere Belediyesi tarafından düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali’nin ikinci gününde Sahilevleri’nde deniz ve kıyı temizliği yapıldı. Narlıdere Belediyesi ve TURMEPA önderliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Ali Engin’in yanı sıra, meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Etkinlik boyunca, gönüllü dalgıçlar deniz içinde temizlik çalışması yürütürken, Başkan Engin ve çevre gönüllüleri de kıyı alanda çevre temizliği yaptı.
 
“AMAÇ DAHA TEMİZ BİR DÜNYA”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Denizlerimizin ve çevremizin temiz kalması için mücadeleye devam edeceğiz. Bu bir farkındalık festivali. Bizler deniz ve çevre temizliğine dikkat çekerek, bu sorun için bir ses olmaya gayret ediyoruz. Amacımız daha güzel ve temiz bir dünyada yaşamak. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 
Narlıdere Deniz Festivali kapsamında yarın (Cumartesi) saat 12.00’de, 9 Eylül Kurtuluş Kupası Yelken Yarışları için start verilecek.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat