Norm Cıvata’ya Ar-Ge Ödülü

EKONOMİ 21 Aralık 2017 16:42
Videoyu Aç Norm Cıvata’ya Ar-Ge Ödülü
A
a

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde 'metal ürünler' kategorisinde 2016 yılı Türkiye birinciliğini Norm Holding’e bağlı Norm Civata kazandı.

Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi üretim anlayışı ve AR-GE destekli ürün geliştirme performansıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en önemli firmalarının başında gelen Norm Holding’in lokomotif şirketi Norm Cıvata, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde 'metal ürünler' kategorisinde 2016 yılı Türkiye birincisi oldu.Ödüller Ar-Ge merkezleri performans endeks çalışmaları kapsamında Ar-Ge personel istihdamı, Ar-Ge harcama yoğunluğu, proje kapasitesi, işbirliği ve etkileşim, ticarileşme, fikri mülkiyet yetkinliği değerlendirilerek verildi
Ödülü Norm Cıvata adına alan Norm Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nedim Uysal, Norm Cıvata olarak Ar-Ge’ye özel bir önem verdiklerini belirterek, “Araştırmaya dayalı çalışma anlayışımızın bir sonucu olan bu ödül, tüm holding için bir motivasyon kaynağı olacak” dedi. 2015 yılında da bu ödülü almaya hak kazandıklarını hatırlatan Uysal, “İki sene üst üste bu ödülü kazanıyor olmamız bizim için çok anlamlı. Önümüzdeki yıl da aynı motivasyonla, aynı anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm şirket çalışanları adına bu ödülü alıyorum” diye konuştu.
Ankara Congresium’da düzenlenen ödül töreninde Norm Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nedim Uysal, Norm Cıvata adına ödülü Bilim Sanayi ve Teknoloji  Bakanı Faruk Özlü’nün elinden aldı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat