Okyay: Seçime hazırım

EKONOMİ 15 Aralık 2017 16:14
Videoyu Aç Okyay: Seçime hazırım
A
a

İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Esnaf Odası (İLGEO) için uzun zamandır titiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası’nın 3. kuşak temsilcisi Alpay Okyay, ekibiyle beraber 7 Ocak’ta gerçekleştirilecek seçime hazır olduklarını söyledi.

Yaklaşık iki yıldır seçimler için hazırlıklarını sürdürdüğünü belirten Alpay Okyay, “Bu dönemde ekibimle birlikte çok çalışarak esnafımıza, odamızın geçmişten günümüze mevcut durumu ile ilgili düşüncelerimizi ve gerçekleştireceğimiz projelerimizi, hem yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde hem de basın yoluyla anlattık. Odamızın üyelerine en iyi şekilde hizmet edebilmek adına yönetimimizde her bölgeden ve mesleğimizin her branşından esnaf arkadaşımızın bulunmasına özen gösterdik. Odamıza hizmet etmiş eski yöneticilerimizin ve mesleğimize yıllarını vermiş duayen lokantacıların da büyük desteğiyle seçimlere güçlü bir şekilde gidiyoruz. Esnafımızdan ciddi anlamda destek ve çok olumlu geri dönüşler aldık. Tek hedefimiz mesleğimize ve meslektaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek" dedi.

“Yapılmayanları yapmaya geliyoruz"

Lokantacılığı ve oda yönetim şeklini İzmir Lokantacılar ve Gazinocular Odasının kurucusu ve Türkiye'de sektörün duayenlerinden dedesi Adil Müftüoğlu’ndan öğrendiğini ifade eden Alpay Okyay “Mesleki ve oda yönetim şekli ile ilgili Adil Müftüoğlu'ndan edindiğim tüm tecrübeleri günümüzdeki Lokantacılığın sistem ve koşullarına entegre ederek bugüne kadar yapılmayanları yapmaya geliyorum. Kongre’de muhtemelen 3 aday yarışacağız. Biri 16 senedir başkanımız olan Aykut Yenice, diğeri Aykut Bey’in 8 yıl başkan vekilliğini yapmış Doğan Kılıç. Her iki rakibime de başarılar diliyorum. Odamıza yakışır güzel bir Genel Kurul olmasını temenni ediyor, esnafımız için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat