Pekdaş'a emek ödülü

YEREL YÖNETİMLER 23 Mart 2018 10:49
Videoyu Aç Pekdaş'a emek ödülü
A
a

İzmir Kent Konseyleri Birliği Yönetimi Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a kente, kentliye ve kent konseylerine verdiği destek ve emeklerden ötürü teşekkür plaketi verdi.

Kent yönetimde katılımcılığı ön planda tutan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, İzmir Kent Konseyleri Birliği Yönetimini ağırladı. Konak Belediyesi’nin Basmane’deki hizmet binasında gerçekleşen buluşmaya aynı zamanda  Konak Kent Konseyi Başkanı da olan İzmir Kent Konseyleri Birliği Dönem Sözcüsü Hamit Mumcu, Genel Sekreter Mükerrem Çetin, Karşıyaka Kent Konseyi Başkanı Selman Boyacıoğlu, Buca Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Hakkı Serin ve Ege Kent Konseyleri Birliği Yürütme Kurulu Üyesi, Kuşadası Kent Konseyi Başkanı İsmail Tezgel ile Narlıdere Kent Konseyi Genel Sekreteri Zuhal Arabacı ile Konak Kent Konseyi Genel Sekreteri Alper Yağlıdere katıldı. Ziyarette kente dönük konular konuşulurken, birliğin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verildi. 
 
KONSEYLER BAĞI GÜÇLENDİRİYOR
 
Başkan Pekdaş da ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirirken, ilçede yürütülen hizmetler ve yatırımları detaylı olarak anlattı. İzmir’in kalbi konumundaki Konak’ta halkın katılımcılığını ön planda tutan bir yönetim anlayışıyla çalıştıklarını dile getiren Pekdaş, kent konseyinin bu süreçte önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Kent konseylerinin halkla yerel yönetimler arasına köprü vazifesi de gördüğünü dile getiren Pekdaş, yapılan işbirlikleriyle ortaya çıkan iyi işlerin bu bağı güçlendirdiğini söyledi. Başkan Pekdaş, başta Konak Kent Konseyi üyeleri olmak üzere tüm katılımcılara emeklerinden ötürü teşekkür etti. 
 
DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR 
 
Ziyarette İzmir Kent Konseyleri Birliği Yönetimi de verdiği destekler ve sergilediği örnek davranıştan ötürü Başkan Pekdaş’a teşekkür etti. Konak Kent Konseyi Başkanı da olan İzmir Kent Konseyleri Birliği adına Başkan Pekdaş’a, Ege Kent Konseyleri Birliği’nin kurulması sürecine katkılarından, kentliye, kent konseylerine verdiği değer ve emeklerden dolayı plaket takdim edildi. Ayrıca Kuşadası Kent Konseyi Başkanı İsmail Tezgel de kendi yazdığı ‘Atatürk gibi düşünmek’ adlı kitabı armağan etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat