Pınarbaşı’nda proje buluşması

YEREL YÖNETİMLER 19 Mart 2018 14:03
Videoyu Aç Pınarbaşı’nda proje buluşması
A
a

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila Pınarbaşı’nın Kemalpaşa ve Ümit Mahallerinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Proje ve hizmetler ele alınırken, öneri ve istekler de değerlendirildi.

Bornova’da proje ve hizmetler mahallelerde vatandaşlarla birlikte belirleniyor. Bu kapsamda mahalle gezilerine devam eden Bornova Belediye Başkanı Pınarbaşı’nda Kemalpaşa ve Ümit Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Önce muhtarları ziyaret eden Atila, devam eden proje ve hizmetleri değerlendirdi.
Daha sonra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Atila; öneri ve istekleri dinledi. Yeni taleplerin değerlendirilmesi ve gerekli proje ve hizmetlerin oluşturulması için çalışmaları başlattı.
Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Koray Doğru, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya teşekkür ederek, “Çok iyi bir birliktelik oldu. Vatandaşlarımız da isteklerini anlatma imkanı buldu. Tüm dernek ve kooperatifler de fikirlerini iletti. Fikirlerimizin dikkate alınıp projelerin bu şekilde oluşturulması son derece güzel bir yaklaşım” dedi.
Ümit Mahallesi Muhtarı Ayhan Polat da, “Başkanımız geldi. Vatandaşlarımızla ve bizimle görüştü. Ben öncelikle hem İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’na hem de Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila’ya verdikleri hizmetler nedeniyle teşekkür ediyorum. Gerçekten mahallemize önemli hizmetler yapıldı. Kalan eksikler de tamamlanıyor.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat