Selvitopu’na plaket

YEREL YÖNETİMLER 20 Mart 2018 09:22
Videoyu Aç Selvitopu’na plaket
A
a

Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen resim ve el işi sergisinin açılışına katılan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na yaptığı hizmetlerden dolayı plaket verildi. Yaşlıların her zaman baş tacı olduğunu belirten Başkan Selvitopu ise etkinliğe katılanlara seslenerek,“Belediyenin kapısı sizlere her zaman açık” diye konuştu.

Karabağlar İlçesinde bulunan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi sakinlerinin hazırladığı resim ve el işi sergisi,  Ege Bölgesi Sanayi Odası Sergi Salonu’nda açıldı. İlçede sadece çocuklara, gençlere, kadınlara değil yaşlı vatandaşlara yönelik de projeler üreten ve onların her zaman yanında olan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, serginin açılışına katılarak yaşlıları yalnız bırakmadı.
 
Yaşlılar bizim baş tacımız

Resim ve el işi toplam 20 eserin yer aldığı sergiyi gezen ve beğenisini dile getiren Selvitopu’na etkinlik sonunda Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi yetkilileri tarafından plaket takdim edildi. Yaşlıların her zaman baş tacı olduğunun altını çizen Selvitopu, “Bu sergiyi açmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu etkinlikte yanınızda olmaktan büyük keyif aldım. Belediyemizin kapısı sizlere her zaman açık” diye konuştu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat